Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Frosty Blue

6068 Pink Stories Pink Stories
54.60 PLN

Special Price 54,60 zł

Normalna cena: 78,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 78,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
6068
Wymiary
210 x 21 mm
Materiały
Starannie wyselekcjonowana parafina z produkcji regionalnej w Bawarii

Opis produktu

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Frosty Blue to zestaw świec, który przyda Ci się w czasie świąt Bożego Narodzenia – ale nie tylko! Prezentowane świeczki mają aż 21 cm wysokości, co sprawia, że wystarczą Ci na naprawdę długo.

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Frosty Blue zostały ręcznie pomalowane, dzięki czemu prezentują się naprawdę oryginalnie. Całości obrazu dopełniają neonowe odcienie niebieskiego koloru.

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Frosty Blue to produkt, który docenią także weganie i wegetarianie – same świeczki wyprodukowano bez użycia produktów odzwierzęcych. Wysoką jakość wyrobów i bezpieczeństwo ich użytkowania zapewnia certyfikat RAL. Same świeczki nie emitują wiele sadzy i dymu.

Marka

Marka Pink Stories zrodziła się z potrzeby utrwalania doświadczeń z podróży, a także z miłości do kolorów i ciekawych wzorów. W ofercie marki znajdziesz świece ze starannie wyselekcjonowanej parafiny, z produkcji regionalnej w Bawarii. Produkty są przyjazne dla wegan i przyjazne dla środowiska - nie emitują wiele sadzy i dymu. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię