Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Neon Holiday

6070 Pink Stories Pink Stories
54.60 PLN

Special Price 54,60 zł

Normalna cena: 78,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 78,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
6070
Wymiary
210 x 21 mm
Materiały
Starannie wyselekcjonowana parafina z produkcji regionalnej w Bawarii

Opis produktu

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Neon Holiday to świeczki o długości 21 cm. Będą się nie tylko bardzo długo palić, ale przede wszystkim świetnie prezentować – dzięki ich żywej kolorystyce świetnie wzbogacą bożonarodzeniowe dekoracje i stroiki. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by używać ich przez cały rok, jeśli uwielbiasz świece palone wieczorami!

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Neon Holiday to produkty mające certyfikat RAL, potwierdzający zarówno bezpieczeństwo stosowania wyrobu, jak i wysoką jakość surowców użytych do produkcji.

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Neon Holiday docenią wegetarianie i weganie, a także osoby dbające o środowisko. Do produkcji nie użyto zarówno produktów odzwierzęcych, jak i oleju palmowego.

Marka

Marka Pink Stories zrodziła się z potrzeby utrwalania doświadczeń z podróży, a także z miłości do kolorów i ciekawych wzorów. W ofercie marki znajdziesz świece ze starannie wyselekcjonowanej parafiny, z produkcji regionalnej w Bawarii. Produkty są przyjazne dla wegan i przyjazne dla środowiska - nie emitują wiele sadzy i dymu. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię