Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Xmas Fireworks

6071 Pink Stories Pink Stories
54.60 PLN

Special Price 54,60 zł

Normalna cena: 78,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 78,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
6071
Wymiary
210 x 21 mm
Materiały
Starannie wyselekcjonowana parafina z produkcji regionalnej w Bawarii

Opis produktu

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Xmas Fireworks to świeczki, których nie może zabraknąć w Twoim domu w czasie najbliższych świąt Bożego Narodzenia! Jeśli szukasz ozdób dobrej jakości i bezpiecznych w stosowaniu, to przedstawiamy odpowiednią propozycję.

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Xmas Fireworks to świece o długości aż 21 cm, co zapewnia długi czas palenia – ale nie to jest najważniejsze! Świeczki znajdujące się w prezentowanym zestawie to przede wszystkim produkty odpowiednie dla wegan i wegetarian: zostały przygotowane bez produktów odzwierzęcych. Jeśli dbasz o środowisko, z pewnością docenisz też fakt, że nie zawierają oleju palmowego.

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Xmas Fireworks mają żywą, przyjemną dla oka kolorystykę. Oprócz tego wydzielają niewiele dymu i sadzy.

Marka

Marka Pink Stories zrodziła się z potrzeby utrwalania doświadczeń z podróży, a także z miłości do kolorów i ciekawych wzorów. W ofercie marki znajdziesz świece ze starannie wyselekcjonowanej parafiny, z produkcji regionalnej w Bawarii. Produkty są przyjazne dla wegan i przyjazne dla środowiska - nie emitują wiele sadzy i dymu. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię