Złota klatka Seletti Twitable

_07840 Seletti Seletti
777.00 PLN
777,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_07840
Wymiary
Wysokość: 36 cm
Ø 34 cm
Materiały
Metal pozłacany, porcelana

Opis produktu

Klatka Seletti Twitable to dobry sposób na wyróżnienie pięknych przedmiotów. Klosz z pozłacanego metalu można bez trudu zdjąć z białej, porcelanowej podstawy. W środku znajdzie się miejsce na dekoracyjne figurki, pamiątki z podróży albo cenne drobiazgi. Klatka Twitable to także ciekawy sposób na przechowywanie owoców oraz eleganckie zaserwowanie ich na stole. Klatka może również pełnić rolę samodzielnej dekoracji.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię