Biurko &tradition Palette JH9, zielone

83351149 &tradition &tradition
8990.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
83351149
Wymiary
Wys. 83 cm
dł. 140 cm
szer. 62 cm
półka: Ø 40 cm
Materiały
Stal szlachetna, mosiądz, okleina Fornir jesionu

Opis produktu

Stylowe biurko zaprojektowane przez hiszpańskiego artystę i projektanta Jaimego Hayona dla marki &tradition. Intrygujące połączenie materiałów, kolorów i kształtów sprawia, że biurko przypomina przestrzenną rzeźbę.

Blat biurka w nietypowym zaokrąglonym kształcie został wykonany z forniru jesionu. Dodatkowa półka z mosiądzu pełni funkcję praktyczną i ozdobną. Konstrukcja biurka to spawane stalowe pręty, malowane proszkowo. Mebel idealny do nowoczesnych wnętrz.

Marka

&tradition (czytaj: and tradition) to młoda, duńska marka założona w 2010 roku, &tradition specjalizuje się w produkcji genialnej wręcz jakości mebli, lamp oraz dodatków. &tradition łączy innowacyjne rozwiązania z bogatą skandynawską tradycją. Meble &tradition powstają z naturalnych materiałów. To one, oraz dokładność wykonania decydują o ich trwałości i ponadczasowym charakterze. Meble &tradition wykonywane są na indywidualne zamówienie, a wybór kolorów i materiałów ułatwiają wzorniki. Lampy i kinkiety &tradition to połaczenie znanych kształtów ze szlachetnymi materiałami i precyzją wykonania.

Projektant

Jaime Hayon wierzy, że design wpływa na emocje – pragnie tworzyć przedmioty, które uszczęśliwiają ludzi. Jego zdaniem dobry projekt powinien wywoływać uśmiech na twarzy, prowokować do myślenia oraz poprawiać jakość życia. Hayon nie ogranicza się do jednej dziedziny – projektuje m.in. wnętrza, meble, oświetlenie, akcesoria wyposażeniowe oraz zegarki. Jego prace łączą w sobie elementy świata sztuki i designu. Hayon bardzo mocno ceni umiejętności rzemieślnicze oraz tradycję, co pozwoliło mu nawiązać współpracę z markami takimi jak Baccarat, Choemon w Japonii, Bosa Ceramiche i Lladro.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię