Fotel wypoczynkowy Bloomingville Ted, biały

82048653 Bloomingville Bloomingville
6932.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82048653
Wymiary
93x74x82 cm
Materiały
poliester, akryl, drewno sosnowe, sklejka, metal

Opis produktu

Fotel wypoczynkowy Bloomingville Ted, biały to stylowy mebel, który świetnie pasuje do jasnych aranżacji, przede wszystkim w stylu skandynawskim. Jeśli szukasz wygodnego i zarazem estetycznego siedziska, fotel wypoczynkowy Bloomingville Ted, biały to coś dla Ciebie!


Niski tył fotela sprawia, że może być on używany także na środku pokoju – wcale nie musisz stawiać go wyłącznie pod ścianą! Pokrycie zostało przygotowane z poliestru, dzięki czemu jest miękkie i przyjemne w dotyku. Ten materiał może być odkurzany i czyszczony punktowo.


Fotel wypoczynkowy Bloomingville Ted, biały ma maksymalny udźwig na poziomie aż 180 kilogramów, co oznacza, że korzystać mogą z niego właściwie wszyscy – zarówno dzieci, jak i starsi (oraz więksi) domownicy.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię