Kubek termiczny Corkcicle Gloss Rose Quartz 475 ml

2116GRQ Corkcicle Corkcicle
100.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2116GRQ
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Corkcicle Gloss Rose Quartz 475 ml to świetna propozycja, jeśli często wychodzisz z domu, ale zazwyczaj nie masz czasu na wypicie porannej kawy czy herbaty. Zabranie ich ze sobą w tradycyjnym kubku jest raczej mało praktyczne – sprawa ma się zupełnie inaczej z dobrym kubkiem termicznym!

Kubek termiczny Corkcicle Modern Rose 475 ml to świetna propozycja, jeśli chcesz zabrać ze sobą kawę na drogę do pracy czy na uczelnię. Szczelne zamknięcie sprawia, że nie wylejesz zawartości, a na dodatek pozostanie ona w odpowiedniej temperaturze. Izolacja kubka pozwala na zachowanie wysokiej temperatury przez 3 godziny, a niskiej – nawet przez 9 godzin.

Kubek termiczny Corkcicle Modern Rose 475 ml ma nowoczesny design i nietuzinkową kolorystykę, dzięki czemu przyciąga spojrzenia!

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię