Patera Alessi Mattina, szara

BG06 WG Alessi Alessi
696.00 PLN
696,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
BG06 WG
Wymiary
31,6 x 21,5 cm [śr. x wys.]
Materiały
porcelana, Pokrywka z PMMA z gałką z drewna bambusowego

Opis produktu

Patera Alessi Mattina szara to strzał w dziesiątkę, jeśli szukasz akcesorium przeznaczonego do serwowania słodkości.


Produkt zaprojektowano z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Mimo że styl jest dość prosty – element zwraca na siebie uwagę. Pozwoli Ci z dumą prezentować torty i ciasta, a także serwować owoce, czy słone przekąski.


Patera Alessi wyróżnia się nie tylko wyglądem, ale także jakością. Do produkcji wykorzystano porcelanę, szkło i bambusa. Produkt umieścisz w zarówno na stole, jak i blacie kuchennym. Dodatkowo posiada on praktyczny uchwyt. Jego czyszczenie nie jest problematyczne, jednak nie należy umieszczać go w zmywarce.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię