Blender uniwersalny Zwilling Enfinigy, srebrny

53002-000-0 Zwilling Zwilling
999.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
53002-000-0
Wymiary
Wysokość 40 cm
Waga 3,90 kg
Pojemność 1,40 l
Materiały
Stal nierdzewna

Opis produktu

Blender uniwersalny Zwilling Enfinigy, srebrny to niezawodne urządzenie do przygotowania zup kremów, a nawet kruszenia lodu!

Blender kielichowy posiada ciekłokrystaliczny wyświetlacz, który włącza  podczas pracy.Urządzenie posiada 7 automatycznych programów oraz 12 poziomów szybkości, za pomocą których dostosujesz jego pracę do swoich potrzeb.

Ostrze blendera wykonane jest ze stali nierdzewnej, która jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Za pomocą blendera z łatwością przygotujesz sosy, zupy kremy, smoothies, a także zmielisz orzechy i pokruszysz lód!

Dodatkowym atutem jest w pełni automatyczny program myjący, który znacznie zaoszczędzi Twój czas. Blender posiada aż 5 lat gwarancji!

Cechy produktu:

  • blender kielichowy o pojemności 1,4 l,
  • ciekłokrystaliczny wyświetlacz,
  • posiada 5 programów i 12 poziomów szybkości,
  • automatyczny program myjący,
  • ostrze wykonane ze stali nierdzewnej,
  • blender przeznaczony do miksowania zup, sosów, mielenia orzechów i kruszenia lodu,
  • stylowy i nowoczesny design,
  • 5 letnia gwaracja.

Marka

Zwilling to niemiecka marka, która nieustannie od ponad 250 lat odnosi sukcesy na rynkach światowych w kategoriach przede wszystkim noży i naczyń kuchennych.

Zwilling to synonim przede wszystkim wysokiej jakości produktów wykonanych ze specjalnych materiałów przeznaczonych tylko dla marki.

Od 1731 roku celem firmy jest stosowanie innowacyjnych technik do wytwarzania produktów najwyższej jakości i jednoczesne zachowanie ich tradycyjnej i ponadczasowej oprawy.

Seria stalowych noży zyskała niezwykłą popularność nie tylko śród najlepszych kucharzy świata ale również wśród kulinarnych amatorów oraz hobbystów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię