Breloczek Troika Sinfonie

TRKR12-05/CH Troika Troika
67.00 PLN
67,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TRKR12-05/CH
Wymiary
11,5 x 3,5 x 1,1 cm
waga 25 g
Materiały
Metal chromowany

Opis produktu

Wielka muzyka w małej formie! Ten designerski breloczek w aż 3 motywach nawiązuje do czaru muzyki klasycznej: doczepiono do niego klucz wiolinowy, nuty zapewne z zapisem wielkiej symfonii i osobną nutkę, brakujący składnik całości. To idealny upominek dla fana klasycznego brzmienia. Breloczek wykonano z metalowego odlewu, z chromowaniem i charakterystycznym błyskiem.
Akcesoria niemieckiej marki Troika to doskonały pomysł na prezent dla bliskich! Wysoka jakość wykonania i unikatowe wzornictwo.

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię