Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Breloczek z laleczką Kimmidoll Hiroko „Hojność”

Breloczek z laleczką Kimmidoll Hiroko „Hojność”
Breloczek z laleczką Kimmidoll Hiroko „Hojność”
x zamknij

Breloczek z laleczką Kimmidoll Hiroko „Hojność”

Kimmidoll
33.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
3 x 5 cm
Polyresin, odlew z PVC, metal
kimmidoll-TGKK209
 
Dekoracyjne laleczki Kimmidoll inspirowane są japońską lalką Kokeshi, która niesie sobą wyjątkowe przesłanie i w niepowtarzalny sposób wyraża prawdziwe wartości życia podzielane przez ludzi na całym świecie. 

Breloczek z piękną laleczką Hiroko symbolizującą hojność. „Duch” dekoracyjnej figurki doradza aby być człowiekiem dobrym, szczodrym i wspaniałomyślnym. Mała figurka będzie wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby, ponieważ jej przesłanie brzmi: „Dziel się ze światem tym, co masz, a Twoje życie zyska spełnienie”.

Laleczka wykonana jest z żywicy organicznej i cechuje się wysoką jakością wykonania oraz odpornością na obicia. Ozdobny nadruk wykonano metodą tampondruku, z naklejanymi ozdobami. Motywy kwiatowe oraz logo malowane farbą metaliczną. Breloczek pakowany w eleganckie, przezroczyste pudełko.

Inne z kolekcji Kimmidoll Hiroko

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.