Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy, czarny

53005-001-0 Zwilling Zwilling
399.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
53005-001-0
Wymiary
Wysokość 24,4 cm
Ø 15,2 cm
Pojemność 1,5 l
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy cechuje się nowoczesną formą i wykończeniem w kolorze czarnym świetnie komponującym się z drewnem i szarością.

Ten wysokiej jakości czajnik elektryczny z izolacją ciepła wykonany został z połączenia stali szlachetnej i tworzywa sztucznego. Dwuścienna obudowa 1200-watowego urządzenia z serii Enfinigy gwarantuje utrzymanie temperatury wody przez długi czas po jej zagotowaniu przy jednoczesnym zachowaniu przyjemnie chłodnej ściany zewnętrznej. Klapka czajnika jest otwierana do 70 stopni, zapobiegając uderzeniu pary bezpośrednio w Twoją twarz. Jej precyzyjne dopasowanie przysłania również dzióbek, dzięki czemu nawet po przewróceniu naczynia ulatnia się z niego niewielka ilość wody.

Istotnym faktem jest, że dzbanek czajnika jest bezspoinowy, przez co będzie łatwy w pielęgnacji. Zintegrowany filtr antywapienny – również częściowo ze stali szlachetnej – poprawia smak gotowanej wody.
Czajnik ma pojemność 1,5 litra, ułatwiając przygotowanie porannej porcji herbaty dla całej rodziny. Wygodna, poręczna rączka ułatwia napełnianie naczyń i uzupełnianie wody.

Czajnik wyposażono we wbudowane zabezpieczenie przed sucho biegiem i przegrzaniem. Umieszczony w podstawie zwijacz przewodu umożliwia wygodne przechowywanie czajnika i jego transport.

Cechy produktu:

  • czajnik o mocy 1200 watów i pojemności 1,5 litra wykonany ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego,
  • dwuścienna obudowa zabezpiecza temperaturę zagotowanej wody, zachowując jednocześnie zewnętrzną ściankę chłodną,
  • 70-stopniowe otwarcie klapki uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą parą,
  •  wbudowana ochrona przed wysuszeniem oraz przegrzaniem dzięki automatycznemu wyłączaniu,
  • bezspoinowy dzbanek w kolorze czarnym łatwy do czyszczenia,
  • wbudowany filtr antywapienny częściowo wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojach,
  • wbudowany zwijacz kabla  w podstawie dla komfortu przechowywania,
  • poręczna rączka ułatwiająca rozlewanie wrzątku.

Marka

Zwilling to niemiecka marka, która nieustannie od ponad 250 lat odnosi sukcesy na rynkach światowych w kategoriach przede wszystkim noży i naczyń kuchennych.

Zwilling to synonim przede wszystkim wysokiej jakości produktów wykonanych ze specjalnych materiałów przeznaczonych tylko dla marki.

Od 1731 roku celem firmy jest stosowanie innowacyjnych technik do wytwarzania produktów najwyższej jakości i jednoczesne zachowanie ich tradycyjnej i ponadczasowej oprawy.

Seria stalowych noży zyskała niezwykłą popularność nie tylko śród najlepszych kucharzy świata ale również wśród kulinarnych amatorów oraz hobbystów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię