Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy Pro, srebrny

53006-000-0 Zwilling Zwilling
649.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
53006-000-0
Wymiary
Wysokość 24,4 cm
Szerokość 15,2 cm
Waga 1,3 kg
Pojemność 1,5 l
Materiały
Stal nierdzewna

Opis produktu

Czajnik Zwilling Enfinigy Pro, srebrny to genialne, wielofunkcyjne urządzenie do parzenia kawy, herbaty, a nawet podgrzewania posiłków dla niemowląt.

Czajnik elektryczny o mocy 1850 W wykonany jest ze stali nierdzewnej. Dwuwarstwowa, izolacyjna obudowa sprawia, że urządzenie nie nagrzewa się od zewnętrznej strony.

Pokrywka czajnika otwiera się, gdy temperatura gotowanej wody będzie niższa niż 70 stopni i tym samym chroni przed oparzeniem. Czajnik posiada aż 7 programów, dzięki którym przygotujesz doskonałą herbatę, kawę, podgrzejesz jedzenie dla dziecka, a nawet wyparzysz butelkę.

Urządzenie utrzymuje wybraną przez Ciebie temperaturę aż do 30 minut! Dodatkowym atutem jest filtr antywapienny, który zabezpiecza czajnik przed powstaniem osadu. Czajnik posiada 5 lat gwarancji.

Cechy produktu:

  • czajnik o pojemności 1,5 l,
  • wykonany ze stali nierdzewnej,
  • 7 programów grzania wody,
  • dwuwarstwowa obudowa, dzięki której czajnik nie nagrzewa się po zewnętrznej stronie,
  • filtr antywapienny,
  • bezpieczny: pokrywka nie otworzy się, jeśli temperatura wody przekracza 70 stopni C,
  • stylowy i nowoczesny design,
  • pięcioletnia gwarancja.

Kolekcja: Zwilling Enfinigy Black

Zobacz kolekcję

Marka

Zwilling to niemiecka marka, która nieustannie od ponad 250 lat odnosi sukcesy na rynkach światowych w kategoriach przede wszystkim noży i naczyń kuchennych.

Zwilling to synonim przede wszystkim wysokiej jakości produktów wykonanych ze specjalnych materiałów przeznaczonych tylko dla marki.

Od 1731 roku celem firmy jest stosowanie innowacyjnych technik do wytwarzania produktów najwyższej jakości i jednoczesne zachowanie ich tradycyjnej i ponadczasowej oprawy.

Seria stalowych noży zyskała niezwykłą popularność nie tylko śród najlepszych kucharzy świata ale również wśród kulinarnych amatorów oraz hobbystów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię