Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Forma do tarty z talerzem Lékué Duo Ø 28 cm

Forma do tarty z talerzem Lékué Duo Ø 28 cm
Forma do tarty z talerzem Lékué Duo Ø 28 cm Forma do tarty z talerzem Lékué Duo Ø 28 cm Forma do tarty z talerzem Lékué Duo Ø 28 cm Forma do tarty z talerzem Lékué Duo Ø 28 cm
x zamknij

Forma do tarty z talerzem Lékué Duo Ø 28 cm

Lékué
Lékué Duo
119.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Ø 28 cm
wysokość 2,8 cm
Silikon Platinum, ceramika
2412528R14M150
 
Forma do tarty z najwyższej jakości silikonu platinum z ceramicznym talerzem. Trwała i praktyczna - świetnie czuje się w kuchence, piekarniku, lodówce, zamrażarce i zmywarce.

Swoją wszechstronność zawdzięcza właściwościom silikonu, który jest odporny na wysokie i niskie temperatury (od -60 do +260 stopni), trwały i łatwy do utrzymania w czystości. Silikon tworzy nieprzywieralną powłokę, której nie imają się resztki żywności ani bakterie.

Nigdy więcej zeskrobywania przypalonego ciasta!

Ceramiczny talerz z gotowym daniem można łatwo wyjąć z formy i podać prosto na stół. Po wyjęciu wypieku formę wystarczy umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Produkt wolny od BPA.

Inne z kolekcji Lékué Duo

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.