Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Fotel &tradition Fly SC1, granatowy

Fotel &tradition Fly SC1, granatowy
Fotel &tradition Fly SC1, granatowy Fotel &tradition Fly SC1, granatowy Fotel &tradition Fly SC1, granatowy Fotel &tradition Fly SC1, granatowy
x zamknij

Fotel &tradition Fly SC1, granatowy

andtradition
Space Copenhagen
&tradition Fly
8323.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Długość 87 cm
wysokość siedziska 40 cm
całkowita wysokość 70 cm
Dąb przypalany Harald 2 182, pianka wysokoelastyczna CMHR, tkanina, pierze
andtr-65113004
 
Fotel z kolekcji &tradition Fly zaprojektowany przez studio Space Copenhagen. Wraz z pozostałymi produktami z serii &tradition Fly pozwoli zaaranżować elegancką przestrzeń do odpoczynku. Wykonany z naturalnych materiałów, przy użyciu tradycyjnych technik rzemieślniczych, jest przykładem idealnej harmonii pomiędzy skandynawskim dziedzictwem, a innowacyjnością.

Rama z drewna dębowego jest rzeźbiona ręcznie, dzięki czemu zachwyca doskonałymi proporcjami oraz szlachetnym wyglądem. Zdejmowane poduszki wypełnione pierzem i wysokoelastyczną pianką CMHR gwarantują wysoki komfort użytkowania. Waga produktu to 30 kg.

Inne z kolekcji &tradition Fly

Pokaż wszystko z tej kolekcji

Podobne przedmioty znajdziesz w działach

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.