Kawiarka indukcyjna Cilio Aladino na 4 filiżanki

CI-232646 Cilio Cilio
599.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CI-232646
Wymiary
Wysokość: 19 cm
Ø: 10 cm
Materiały
Porcelana, stal nierdzewna
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Kawiarka indukcyjna Cilio Aladino na 4 filiżanki to intrygujący ekspres włoski, w którym zaparzysz idealne espresso i podasz je z klasą.

Dolny zbiornik na wodę, wykonany ze stali nierdzewnej jest doskonale spasowany z porcelanowym dzbanuszkiem u góry - całość ma przyjemny, nieco orientalny wygląd. Para wodna skrapla się w górnej części przechodząc przez zbiorniczek z kaw - tworząc aromatyczne espresso.

Dzbanuszek kształtem przypomina legendarną lampę Alladyna - bliskowschodnią lampę oliwną.

Kawiarka indukcyjna Cilio Aladino jest dopasowana do wszystkich typów kuchni - ceramicznej, elektrycznej, gazowej i indukcyjnej.

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię