Kieliszek do sherry Holmegaard Fontaine 100 ml

4300104 Holmegaard Holmegaard
153.00 PLN
153,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4300104
Wymiary
Pojemność 100 ml
wysokość 17,5 cm
Materiały
Szkło ręcznie dmuchane
Ograniczenia

Opis produktu

Klasyczny, minimalistyczny kieliszek przeznaczony do podawania win deserowych. Element kolekcji Fontaine, zaprojektowanej przez Michaela Banga, wykonany został z ręcznie dmuchanego szkła. Jego kształt pozwala w pełni wydobyć wszystkie atuty słodkich win, typu sherry czy porto. Czasem naprawdę nie potrzeba nic więcej w ramach deseru!
Duńska marka Holmegaard słynie z luksusowego szkła, produkowanego od 1825 roku. Niepowtarzalne wzory i najwyższy kunszt wykonania wypływają z tradycyjnych metod dmuchania szkła.
Nie należy myć w zmywarce.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię