Kieliszek na jajko z solniczką i łyżeczką A di Alessi Cico zielony

ASG23 GR A di Alessi A di Alessi
79.00 PLN
79,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ASG23 GR
Wymiary
Wysokość 11,5 cm
9 x 8 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna
Ograniczenia

Opis produktu

A di Alessi Cico to śmieszny kieliszek na jajko z solniczką i łyżeczką. Ten pocieszny, zielony ludzik zachęca wszystkie małe niejadki do spróbowania na śniadanie jajka na miękko. Zabawna formuła sprawia, że po podane w ten sposób jajko dzieci chętniej sięgają. Ze specjalną łyżeczką, która ułatwia wyjmowanie jajek ze skorupki i solniczką ukrytą w czapeczce ludzika.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim żywe kolory, radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię