Krzesło Kare Design NAUTICA X

75464 Kare Design Kare Design
849.50 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
75464
Wymiary
89 x 51 x 62 cm
Waga 11,5 kg
Materiały
Drewno Jesionowe, pianka PU, bawełna 100%

Opis produktu

Produkt z działu Outlet. Produkt może posiadać niewielkie wady fabryczne.
Niech strzegą się Ci, którzy mnie nie słuchają! – Symboliczne krzesło to właśnie daje do zrozumienia Twoim gościom.

Zainspirowane stylem marynarskim, w którym niebieski krzyż na białym tle ( tzw. X-ray) ma ostrzegawcze znaczenie dla innych okrętów. Bądź sobie sterem, masztem i wiatrem – oczaruj dom niepowtarzalnymi krzesłami Nautica i czekaj na tych, którzy odkryją sekrety, jakie się z nimi wiążą!

Oryginalny pomysł do wnętrz, których właściciele szukają tajemnic, morskich powiązań i nietypowej aranżacji. Wygoda siedzenia, elegancja widoczna na pierwszy rzut oka i ledwie wyczuwalny powiew morskiej bryzy.
Ahoj!

Marka

Przedmioty Kare Design są wielkie - dosłownie i w przenośni. Przedmioty zaprojektowane z rozmachem łączą w sobie śmiały design, nowatorskie podejście do znanych w architekturze stylów i królewskie rozmiary. Kare Design co rok zachwyca nowymi kolekcjami uporządkowanymi według jakiejś idei, eklektycznej skromności, zamaszystego glamour albo pełnego powabu romantyzmu. Kare Design inspiruje projektantów, architektów i wielbicieli pięknych wnętrz.

Sklep Czerwona Maszyna prowadzi wyprzedaż stanów magazynowych marki - zapraszamy do zakupu produktów w atrakcyjnych cench!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię