Kubek termiczny Corkcicle Moonstone 475 ml

2116EMM Corkcicle Corkcicle
155.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2116EMM
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Corkcicle Moonstone 475 ml to produkt dla każdego. Jeśli często wychodzisz z domu na ostatnią chwilę i przeklinasz fakt, że pobudka nie miała miejsca 5 minut wcześniej, na pewno docenisz to rozwiązanie!

Kubek termiczny Corkcicle Moonstone 475 ml możesz zabrać ze sobą wszędzie: do pracy, na wycieczkę, na uczelnię, ale także do domowego biura. To szczególnie jeśli nie możesz lub nie chcesz często przerywać pracy zdalnej, by iść do kuchni po coś zimnego (lub wręcz przeciwnie: gorącego) do picia.

Kubek termiczny Corkcicle Moonstone 475 ml oferuje świetny wygląd – minimalistyczny design połączono z nietuzinkowym kolorem. Jeśli jesteś miłośnikiem stylowych rozwiązań lub szukasz praktycznego pomysłu na prezent, kubek termiczny Corkcicle Moonstone to odpowiedni wybór!

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię