Kwadratowy stolik ogrodowy Skagerak Square 35 cm

S1510505 Skagerak Skagerak
995.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
S1510505
Wymiary
35 x 35 x 30 cm
Materiały
Drewno tekowe

Opis produktu

Kwadratowy stolik ogrodowy Skagerak Square 35 cm to funkcjonalny stolik pomocniczy, przeznaczony do używania na zewnątrz.

Stolik wykonany jest z drewna tekowego i - jak sama nazwa wskazuje - zaprojektowany w formie sześciennej. Pasuje do większości innych mebli ogrodowych.

Stolik Skagerak Square sprawdzi się:

  • na balkonie, nawet niewielkim,
  • na tarasie,
  • w ogrodzie.

Wysoka zawartość naturalnych olejów sprawia, że drewno tekowe jest bardzo odporne na warunki atmosferyczne oraz na gnicie, dlatego stanowi idealny wybór dla mebli ogrodowych.

W razie potrzeby stolik należy czyścić odpowiednim środkiem do czyszczenia drewna i miękką szczotką z włosia, a następnie spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia. W przypadku niewielkiego zabrudzenia wystarczy przetrzeć go suchej szmatką.

Drewno, z którego wykonany jest stolik, jest nieobrobione i dlatego powierzchnia będzie patynować wraz z upływem czasu, aby ostatecznie nabrać pięknego, srebrzysto-szarego koloru. Jeśli chcesz zachować oryginalną miodowo-złotą barwę, regularnie stosuj odpowiedni olej do mebli.

Stolik Skagerak Square to stolik outdoor, drewno zostało wysuszone do użytku na zewnątrz. Jeśli chcesz używać go w pomieszczeniach, może być konieczne ponowne dokręcenie raz na jakiś czas.

Zimą radzimy przechowywać stolik w nieogrzewanym pomieszczeniu, takim jak garaż lub piwnica.

Dostępne są stoliki Skagerak Square w 2 rozmiarach - o boku 35 cm i wysokości 30 cm oraz o boku 46 cm i wysokości 41 cm.

Marka

Marka Skagerak to wysokiej jakości meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, które od 1976 roku podbijają światowe rynki perfekcją wykonania, naturalnym designem i niepowtarzalnym, duńskim stylem. Wykonane z najlepszych gatunków drewna: dąb, teak, akacja, wenge – zachwycają ekologicznymi inspiracjami, formą i doskonale współgrają z potrzebą łączenia nowoczesności z klimatyczną nutą aranżacji wnętrz. Skagerak to po prostu piękne, oryginalne wzornictwo i to „coś”, co sprawia że dom z produktami tej firmy wygląda absolutnie wyjątkowo. Design dla pokoleń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię