Lampion domek Raeder, owalne drzwi

C10844 Raeder Raeder
94.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C10844
Wymiary
Wysokość 15 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Lampion domek Raeder z okrągłymi drzwiami wygląda uroczo na każdym salonowym stoliku i szafce.

Ten dodatek do wnętrza w wykonany został z wysokiej jakości, białej porcelany.

Porcelana została wykończona na matowo, a całą powierzchnię lampionu pokryto perforacją w formie okienek.

Do środka domku o wysokości 15 cm wystarczy włożyć świeczkę na przykład typu tealight, aby cieszyć się urokliwym światłem rzucającym ciekawe cienie wokół.

Świeczka nie jest dołączona w zestawie.

Cechy produktu:

  • uroczy lampion w kształcie domku,
  • cała powierzchnia wykończona na matowo,
  • prosta perforacja w formie okienek,
  • lampion rzuca ciekawe dla oka cienie wokół,
  • idealny na romantyczne wieczory we dwoje lub spotkania z bliskimi.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię