Mapka dla dzieci Palomar Crumpled City Junior Paris

487135 Palomar Palomar
17.95 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
487135
Wymiary
55 x 65 cm
Materiały
Folia tyvek paroprzepuszczalna

Opis produktu

Magiczny Paryż oczami dziecka: coś dla małego turysty!
Mapki Crumpled City Junior – stworzone dla małych odkrywców świata! Zaprojektowane z myślą o dzieciach, które tak jak dorośli chciałyby zaglądać w mapę i wskazywać trasę wycieczki. Mniej dokładne niż mapy dla dorosłych, ale za to świetnie pełnią swą edukacyjną i rozrywkową rolę.
Z pomocą mapki dziecko może odnaleźć ciekawe z jego punktu widzenia miejsca do zobaczenia w mieście i zaciągnąć tam rodziców! Mapa pomoże maluchowi oswoić się z nowym miejscem, bliżej je poznać i polubić.

Wykonane z innowacyjnej folii paroprzepuszczalnej (tyvek), są odporne na wodę, wielokrotne zginanie i rozdarcia, a przy tym niezwykle lekkie, miękkie i super trwałe! Dziecko może je zginać i miąć do woli!
Opakowanie: kolorowy, ilustrowany kartonik przykuwający wzrok dziecka!

Marka

Marka Palomar powstała z myślą o tych, którzy w czasie podróży cenią praktyczne, wielofunkcyjne gadżety. Opracowane przez Palomar, przebojowe miejskie mapki, które są odporne na deszcz i blaknięcie od słońca bardzo szybko spodobały się podróżnikom na całym świecie. Można je zginać, wciskać do kieszeni, chować w plecaku, a one i tak nie rozmażą się pod wpływem wody i będą świetnie oprowadzały turystę po mieście. Nagrody: Design PLUS we Frankfurcie i European Consumer Award.

Projektant

Emanuele Pizzolorusso skupia się na szukaniu nowych, ciekawych rozwiązań, które spełnią oczekiwania współczesnego człowieka. Jego celem jest stworzenie użytecznych produktów, które poprawią jakość miejskiego stylu życia. Przykładem takiego projektu jest seria map „Crumpled City”, wykonana z wodoodpornego materiału, odpornego na przetarcia. W kolekcji można znaleźć mapy kilku popularnych miast – Londynu, Paryża, Nowego Jorku, Rzymu i Berlina. Prace Pizzolorusso publikowane są m.in. w Domus, Elle Decor, Vogue Livinig i New York Times. Obecnie współpracuje z kilkoma włoskimi i skandynawskimi firmami.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię