Maselniczka Rig-Tig Box-It, szara

Z00096-2 Rig-Tig Rig-Tig
168.00 PLN
168,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00096-2
Wymiary
15 x 11,5 x 6,5 cm
Materiały
Melamina, drewno z bambusa

Opis produktu

Maselniczka marki Rig-Tig Box-It, szara. Zaprojektowana przez niemieckie studio projektowe Jehs & Laub. Szara maselniczka Rig-Tig jest wykonana z melaminy z 30% zawartością włókien bambusa, natomiast pokrywka to w 100% bambus. Użyte materiały czynią maselniczkę ekologicznym produktem. Bambusowa pokrywka zapewnia świeżość przechowywanego w niej masła i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.

  • Można myć w zmywarce (z wyjątkiem bambusowej pokrywki)
  • Produkt wolny od BPA
  • Pasuje do pojemnika na chleb Rig Tig BOX IT – produktu nagrodzonego w konkursach: German Design Award 2015 oraz FORM 2011

  • Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów codziennego użytku. W swoich projektach stawia przede wszystkim na prostotę i ekologię.

    Marka

    Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

    Projektant

    Opinie

    0,0 średnia ocena klientów
    0 0 5 0
    Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
    Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię