Miska żaroodporna Rig-Tig Cook & Serve 16 cm, green

Z00500-2 Rig-Tig Rig-Tig
104.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00500-2
Wymiary
Ø: 16 cm
Wysokość: 7 cm
Materiały
Glazurowana kamionka
Zastosowanie

Opis produktu

Miska żaroodporna Rig-Tig Cook & Serve 16 cm, green jest odpowiednia do zapiekania, podawania przekąsek, albo porannej owsianki.

Misy i miski z kolekcji Rig-Tig Cook & Serve są dostępne w trzech rozmiarach: 16, 20 i 24 cm i można do nich dobrać pasujące talerze/pokrywki. Misy te są uniwersalne i łatwe w codziennej obsłudze – można w nich przygotowywać potrawy, piec w piekarniku (do 230 stopni) i odgrzewać w mikrofalówce, a po zakończonym posiłku – umyć w zmywarce.

Wykonane z znakomitej jakości kamionki glazurowanej na gładko od wewnątrz i matowej z zewnątrz są przyjemne w użyciu i ponadczasowo estetyczne.

Misy można sztaplować, dzięki czemu, ułożone w stos zajmują bardzo mało miejsca w szafkach. W kolekcji Rig-Tig Cook & Serve są dostępne także kwadratowe i prostokątne naczynia żaroodporne w pasującej kolorystyce i tym samym wykończeniu.

Kolekcja: Rig-Tig Cook & Serve

Zobacz kolekcję

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię