Młynek do kawy Crush Grind Colombia 20cm, czarny

080201-0099 Crush Grind Crush Grind
275.00 PLN
275,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
080201-0099
Wymiary

Wysokość: 20 cm
Średnica: 5,5 cm

Materiały
tworzywo sztuczne ABS/PMMA
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek do kawy Crush Grind Colombia 20cm, czarny to odpowiedź na potrzeby osób, które lubią rytuał parzenia kawy, ale często podróżują lub mieszkają same. Młynek do kawy Crush Grind Colombia 20cm, czarny mieści ilość kawy odpowiednią do zaparzenia jednej filiżanki. Jest to urządzenie ręczne – nie potrzebujesz do niego zasilania!

Młynek do kawy Crush Grind Colombia 20cm, czarny został przygotowany z trwałego szkła akrylowego połączonego z tworzywem sztucznym. Elegancka, smukła forma sprawia, że dobrze prezentuje się na blacie i łatwo zabrać go w podróż.

Z uwagi na swój projekt młynek do kawy Crush Grind Colombia 20cm, czarny nadaje się do włożenia w bagaż, jeśli często wyjeżdżasz. Sprawdzi się w delegacji i na campingu. Zapewnia aromat świeżo mielonej kawy i znacznie poprawia smak naparu w porównaniu do tego parzonego z gotowego produktu.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię