Młynek do ziół i przypraw AdHoc Duospice, h 21,9 cm

AH-MP290 AdHoc AdHoc
181.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AH-MP290
Wymiary
Ø 4,5 cm
Wysokość 21,9 cm
Materiały
Stal szlachetna, akryl, ceramika
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek do ziół i przypraw AdHoc Duospice o wysokości 21,9 cm jest wyjątkowo praktyczny, przyspiesza uzyskiwanie aromatycznych ziół i przypraw, dzięki możliwości dwustronnego wykorzystania.

Młynek jest w kształcie walca, przy końcach po jego obu stronach znajdują się dwa stalowe pierścienie. Środkowa część młynka to dwie przestrzenie do wypełnienia przyprawami, z jednej strony mozliwe jest mielenie a z drugiej cięcie ziół. Wewnątrz produktu jest umieszczony mechanizm młynka oparty na ceramicznych żarnach CeraCut®. Końcówki produktu są zakryte akrylowymi przykrywkami, co zapobiega wietrzeniu i rozsypywaniu przypraw.

Korzystanie z młynka jest szybkie i proste. Przy wsypywaniu przypraw do zmielenia nie należy przesadzać z ich ilością, ponieważ można w ten sposób uszkodzić młynek.

Produkt jest wyjątkowo praktyczny. Regulacja grubości mielonych ziaren pozwala jeszcze lepiej dopasować przyprawy do konkretnego dania. Aby uzyskać drobniejsze ziarna wystarczy obrócić stalową śrubę na końcówce młynka zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Grubsze ziarna uzyskamy przy obróceniu śruby w przeciwnym do ruchu wskazówek zegara kierunku.

Młynek AdHoc Duomill Pure posiada przezroczystą akrylową wstawkę, przez którą są widoczne przyprawy z widoczną granicą między nimi. Asymetryczne wcięcie urozmaica formę w kształcie walca i kontrastuje z pozostałymi prostymi powierzchniami.

Nietypowa linia podziału przestrzeni w młynku sprawi, że z powodzeniem będzie się on wyróżniał na kuchennej półce.

Produkt zaleca się czyścić suchą ściereczką, a ceramiczne żarna CeraCut® najlepiej delikatnie szczoteczką. Młynka nie należy zanurzać w wodzie ani używać do jego czyszczenia detergentów.

Młynka nie należy myć w zmywarce.

Cechy produktu:

  • kolor - srebrny
  • materiał - stal szlachetna, akryl, ceramika
  • wysokość - 21,9 cm
  • średnica - 4,5 cm

Marka

AdHoc jest liderem w produkcji młynków do soli i pieprzu. W swojej ofercie AdHoc posiada młynki zarówno elektryczne, jak i ręczne. Wszystkie posiadają ceramiczny mechanizm trący objęty trzydziestoletnią gwarancją. AdHoc w ofercie sklepu Czerwona Maszyna to również akcesoria kuchenne z wytrzymałego drewna akacjowego i eleganckie akcesoria barowe.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię