Okrągły blok do noży Kyocera czarny

KB-RD-BK Kyocera Kyocera
159.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KB-RD-BK
Wymiary
Wysokość: 22,5 cm
średnica: 11 cm
Materiały
tworzywo sztuczne, stal

Opis produktu

Blok na 8 noży Kyocera w kolorze czarnym. Blok Kyocera jest bardzo praktyczny, dzięki szerokim przegródkom w bloku zmieszczą się noże dowolnej wielkości. Nie musisz już dopasowywać noża do odpowiedniego otworu (zwykle bloki mają tylko 1 lub 2 otwory na noże o dłuższym i szerszym ostrzu), Blok na noże Kyocera będzie dla ciebie doskonałym rozwiązaniem jeśli masz wiele dużych noży

Marka

Kyocera specjalizuje się w wytwarzaniu wyposażenia kuchni z ceramiki o specjalnych właściwościach. Od ponad 30 lat Kyocera jest producentem noży ceramicznych o niezwykłej ostrości. Noże te zyskały dużą popularność wśród najlepszych kucharzy na świecie, a także wśród kucharzy - hobbystów. W sklepie Czerwona Maszyna cenimy kolekcje noży i drobne akcesoria kuchenne Kyocera za wyjątkową ostrość, która utrzymuje się dłużej niż w jakichkolwiek stalowych narzędziach kuchennych.

Narzędzia kuchenne Kyocera nie korodują i nie niszczeją pod wpływem działania kwasów czy zasad, a ich wyjątkowo gładka powierzchnia nie przepuszcza zarazków, olejów ani soli. Noże ceramiczne Kyocera są obojętne chemicznie i nie wydzielają jonów metali, więc nie zmieniają smaku ani koloru produktów – krojone nimi warzywa czy owoce nie brązowieją i nie grozi im metaliczny posmak. Ultralekkie ceramiczne klingi zachowują niewiarygodną ostrość o wiele dłużej niż ich metalowe odpowiedniki i nigdy nie rdzewieją. 

Noże i obieraczki Kyocera są wykonane z bardzo twardej ceramiki (ustępuje pod względem twardości jedynie diamentowi) i są zdrową alternatywą tradycyjnych stalowych narzędzi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię