Osłonka na doniczkę Raeder, let good things

C14863 Raeder Raeder
79.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C14863
Wymiary
Wysokość 10 cm
Ø 14 cm
Materiały
Terrakota

Opis produktu

Osłonka na doniczkę Raeder z napisem let good things uzupełni aranżację domowego zielnika lub balkonu.

Osłonkę o średnicy 14 cm wykonano z trwałej i ponadczasowej terrakoty w oryginalnym, pomarańczowym kolorze. Wnętrze szkliwiono, aby uniknąć przenikania wody. Z kolei zewnętrzną część pozostawiono matową i dodatkowo pokryto ją dekoracyjnym, wypukłym tłoczeniem z napisem "Let good things grow".

Osłonka będzie idealna do zasadzenia ziół - bazylii, oregano lub rozmarynu. Nóżki podtrzymujące misę osłonki zapewniają jej stabilność na blacie stołu lub kuchennej półce.

Produkt wykonano ręcznie, przez co każdy egzemplarz jest na swój sposób unikatowy. Zalecamy mycie ręczne.

Cechy produktu:

  • osłonka z naturalnego materiału - terrakoty w oryginalnym, pomarańczowym kolorze,
  • osłonka o średnicy 14 cm i wysokości 10 cm,
  • szkliwione wnętrze,
  • matowe wykończenie z zewnątrz z napisem let good things grow,
  • nóżki gwarantujące idealną stabilność,
  • wykonanie ręczne.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię