Podstawka pod 3młynki Crush Grind +pojemnik 28cm, czarna

086003-0099 Crush Grind Crush Grind
125.00 PLN
125,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
086003-0099
Wymiary
Wysokość: 16 cm, 28 x 8,2 cm
Materiały
tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Podstawka pod 3młynki Crush Grind + pojemnik 28cm, czarna to idealne uzupełnienie kuchni i dekoracja stołu. Z uwagi na unikalną formę podstawka pod 3młynki Crush Grind + pojemnik 28cm, czarna nie tylko zmieści trzy różne młynki z dowolnej kolekcji, ale również pozostawia miejsce na dodatkowe akcesoria.

Podstawka pod 3młynki Crush Grind + pojemnik 28cm, czarna to produkt przygotowany z wysokiej jakości materiału. Wszystkie elementy połączone są w całość, dlatego możesz je postawić np. na stole podczas wizyty gości. Czarna kolorystyka świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji.

Z uwagi na kolor podstawka pod 3młynki Crush Grind + pojemnik 28cm, czarna będzie dobrym wyborem do każdego wnętrza. Możesz ustawić na trzech miejscach młynki albo połączyć je np. z ozdobną świecą. Do wysokiego pojemnika włożysz sztućce, serwetki albo ozdobne rośliny.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię