Pojemnik na kawę Stelton Scoop 500 g

510 Stelton Stelton
224.00 PLN
224,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze. Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
510
Wymiary
Szerokość: 12 cm
długość: 12 cm
wysokość: 17 cm
pojemność: 500 g
Materiały
stal nierdzewna

Opis produktu

Elegancki pojemnik na kawę Stelton Scoop 500 g wykonany ze stali nierdzewnej jest trwały i odporny na zarysowania. Połyskujący materiał kontrastuje z jasną, drewnianą pokrywką. Umieszczono tam miarkę, która pozwoli odmierzyć odpowiednią ilość kawy i przygotować aromatyczny napój. Gumowa uszczelka zapobiega wietrzeniu zawartości. Funkcjonalny pojemnik będzie pięknie prezentować się na kuchennym blacie. Dostępny także pojemnik o pojemności 300 g.
Marka Stelton od ponad 40 lat z powodzeniem łączy przyszłość i teraźniejszość. Jej projekty zaskakują innowacyjnością i funkcjonalnością.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię