Półka Koziol Rudolf niebieska przezroczysta

5247598 Koziol Koziol
46.80 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5247598
Wymiary
10,5 x 16,6 x 12,7 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Dekoracyjna półeczka łazienkowa na 2 mocne przyssawki. Z motywem niebieskiego renifera Rudolfa, który swoim porożem zabezpiecza włożone do środka gąbki, płyny do kąpieli czy ściereczki przed ich wypadnięciem na zewnątrz. Nawet maluchy zachęci do sięgnięcia po gąbkę!
Niemiecka marka Koziol słynie przede wszystkim z wysokiej jakości produktów. 100% biodegradowalnych materiałów pochodzących z recyklingu, zabawa formą, i pozytywne, energetyczne barwy!

Kolekcja: Koziol Rudolf

Zobacz kolekcję

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię