Praska do warzyw Moha Easy Press

30202 Moha Moha
114.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
30202
Wymiary
12,5 x 9,5 cm
wysokość 35 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS, PP i PC, stal szlachetna
Zastosowanie

Opis produktu

Bardzo wygodna w obsłudze, ręczna praska do warzyw. Jej długi, podwójny uchwyt sprawia, że dobrze trzyma się ją w ręku a specjalny projekt ułatwia prasowanie w niej gotowanych warzyw. W komplecie znajdują się 2 wymienne dyski: drobno i gruboziarnisty, dzięki którym można prasować nimi warzywa na różnej grubość masę. Całość zajmuje w szufladzie niewiele miejsca i jest bardzo łatwa w czyszczeniu.
Akcesoria kuchenne szwajcarskiej marki Moha są przykładem idealnej harmonii między jakością materiałów i solidnością wykonania każdego produktu.

Marka

Szwajcarska marka Moha od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji poręcznych i wygodnych w obsłudze akcesoriów kuchennych. Przemyślane wzory, piękne wykonanie i drobiazgowe dopracowanie akcesoriów sprawia, że są one w kuchniach niezwykle funkcjonalne. Większość wzorów jest innowacyjna i została opatentowana, co świadczy o najwyższej jakości i niepowtarzalności produktów. Podstawową produkcyjną zasadą marki Moha jest idealna harmonia między jakością materiałów i solidnością wykonania każdego produktu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię