Stół składany Skagerak Selandia 75 x 75 cm

1400518 Skagerak Skagerak
3427.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1400518
Wymiary
Długość: 75 cm
Szerokość: 75 cm
Wysokość: 73 cm
Materiały
Drewno tekowe

Opis produktu

Stół składany Skagerak Selandia 75 x 75 cm ze względu na swój rozmiar jest idealnym stolikiem do postawienia na balkonie.

Stół Skagerak Selandia jest prosty, ale elegancki. Ładnie się prezentuje zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie lub werandzie. W razie konieczności oszczędzania miejsca jedną część stołu można złożyć i dostawić do ściany.


Stół jest wykonany z drewna tekowego, dzięki czemu ​​jest odporny na warunki atmosferyczne.

W razie potrzeby stół należy czyścić odpowiednim środkiem do czyszczenia drewna i miękką szczotką z włosia, a następnie spłukać wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Zimą przechowuj stół w nieogrzewanym pomieszczeniu, na przykład w garażu lub w piwnicy.

Marka

Marka Skagerak to wysokiej jakości meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, które od 1976 roku podbijają światowe rynki perfekcją wykonania, naturalnym designem i niepowtarzalnym, duńskim stylem. Wykonane z najlepszych gatunków drewna: dąb, teak, akacja, wenge – zachwycają ekologicznymi inspiracjami, formą i doskonale współgrają z potrzebą łączenia nowoczesności z klimatyczną nutą aranżacji wnętrz. Skagerak to po prostu piękne, oryginalne wzornictwo i to „coś”, co sprawia że dom z produktami tej firmy wygląda absolutnie wyjątkowo. Design dla pokoleń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię