Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Świecznik Black + Blum Loop Finger

Świecznik Black + Blum Loop Finger
Świecznik Black + Blum Loop Finger Świecznik Black + Blum Loop Finger Świecznik Black + Blum Loop Finger Świecznik Black + Blum Loop Finger
x zamknij

Świecznik Black + Blum Loop Finger

black_+_blum
79.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Podstawa 10,5 x 15 cm
wysokość 13 cm
Stal szlachetna
FL010
 
Świecznik Finger od marki Black + Blum o wyraźnie rzeźbiarskiej formie. Został zainspirowany starymi świecznikami, które były wyposażone w małe uchwyty na palec. Wyróżnia się funkcjonalnością oraz pięknym, przemyślanym wzornictwem. Podstawa w kształcie pętli została uformowana z jednego kawałka chromowanej stali szlachetnej. Świecznik jest dostosowany do jednej, smukłej świecy i posiada praktyczny uchwyt, który umożliwi szybkie przeniesienie go w inne miejsce. Będzie prezentował się elegancko i estetycznie na stołach, drewnianych półkach oraz szerokich parapetach. Sprawdzi się również w łazience, kiedy zechcesz oddać się długiej i relaksującej kąpieli przy świecach.

Zaprojektowanie charakterystycznej pętli, inspirowanej spiralą Fibonacciego, okazało się bardzo trudne, ponieważ wymagało rzeźbiarskiego podejścia do projektowania. Kiedy już uzyskano doskonały kształt, wyzwaniem stało się jego powielenie. Z powodu zakręconej formy, nie można było użyć maszyny do gięcia drutu. Na szczęście udało się znaleźć wykwalifikowaną firmę, która korzysta z robionych na zamówienie trzpieni i podjęła się realizacji tego zadania. Tak powstały przedmioty o pożądanym kształcie, które przypominają starannie uformowane rzeźby.

Aby wyczyścić świecznik z wosku, należy zanurzyć go w gorącej wodzie, a następnie wypolerować całość suchą i miękką ściereczką. Nie wolno szorować, ponieważ może to naruszyć chromowanie. Alternatywnie, można umieścić świecznik na kilka godzin w zamrażalce. Twardy wosk będzie łatwo skruszyć i usunąć.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.