Szafka Bloomingville Mini Favne, zielony

82049980 Bloomingville Bloomingville
2307.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82049980
Wymiary
Długość: 90 cm
Wysokość: 40 cm
Szerokość: 50 cm
Materiały
Sklejka, dąb, fornir dębowy

Opis produktu

Szafka Bloomingville Mini Favne, zielony to bardzo funkcjonalny produkt, łączący w sobie rolę szafki i stolika. Jeśli w pokoju Twojej pociechy jest niewiele miejsca, które chcesz jak najlepiej wykorzystać, to szafka Bloomingville Mini Favne jest świetną propozycją!


Stolik to coś, co przyda się w pokoju każdego dziecka i do każdej zabawy – czy to w pojedynkę, czy z zaproszonymi przyjaciółmi. Odsuwany blat skrywa dodatkowo pojemną szufladę, w której dziecko może przechowywać mniejsze zabawki lub na przykład przybory do rysowania. Wszystko będzie dosłownie pod ręką, bez konieczności szukania po szafkach czy szufladach!


Szafka Bloomingville Mini Favne, zielony została wykonana z naturalnego drewna, dzięki czemu jej wyczyszczenie nie sprawi Ci problemów. Oliwkowozielony kolor świetnie pasuje do każdej aranżacji wnętrza.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię