Szatkownica Gefu Violino

55700 Gefu Gefu
449.00 PLN
449,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
55700
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Czas wygodnego szatkowania! Urządzenie do szatkowania z ostrzami z mocnej stali szlachetnej, która jest gotowa na większe wyzwania. Posiada 3 ostrza (plasterki, kostki , paski) oraz specjalną antypoślizgową podkładkę, dzięki której w trakcie szatkowania nic się nie ześlizgnie z blatu.
Można ją myć w zmywarce.
Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane produkty, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Z pomocnikami Gefu gotowanie, pieczenie i przyprawianie to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni.

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię