Szczotka do wc Authenics Lunar montowana do ściany, szara

1201514 Authentics Authentics
124.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1201514
Wymiary
Wysokość 39,5 cm
Ø 10 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS, nylon

Opis produktu

Praktyczna szczotka do wc z kolekcji Authenics Luna: szara rączka w białym pojemniku montowanym do ściany Nie zajmuje wiele miejsca i można ją swobodnie umieścić nawet w małej łazience. Otwór na powierzchni pojemnika na szczotkę doprowadza do środka powietrze, dzięki czemu szczotka szybciej schnie i nie przesiąka wilgocią.
Akcesoria łazienkowe Lunar to połączenie idealnie opływowych, cylindrycznych kształtów oraz mocnego wykonania z grubego tworzywa ABS. Delikatne linie i subtelność kształtów, które pięknie wyglądają w łazience. Autorami projektu są znani designerzy: Edward Barber oraz Jay Osgerby, wielokrotnie nagradzani za oryginalność i pasję do tworzenia przedmiotów codziennego użytku.

Kolekcja: Authentics Lunar

Zobacz kolekcję

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię