Szczotka do zbierania okruchów Cilio

305005 Cilio Cilio
113.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
305005
Wymiary
16 x 9 x 3,5 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Szczotka do zbierania okruchów, marki Cilio - oto gadżet przydatny w domu, w którym dzieci wciąż kruszą pieczywem po obrusie, a dorośli mają dość ciągłego strzepywania okruchów nad zlewozmywakiem! Praktyczna szczotka posiada system trzech obrotowych miotełek, które po przesunięciu całym gadżetem po stole natychmiast zgarniają okruszki do wewnętrznego pojemnika. I posprzątane! Obudowa szczoteczki wykonana z matowej stali szlachetnej.
Akcesoria kuchenne marki Cilio to idealna równowaga między jakością, elegancją wykonania i funkcjonalnością produktów. Niemiecka precyzja produkcyjna i doskonały styl!

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię