Tarka dekoracyjna Gefu Spirelli, czarna

13460 Gefu Gefu
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
13460
Wymiary
Ø ząbków 2 mm x 3 mm
Ø ząbków 3,5 mm x 5 mm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Warzywa w dekoracyjnym wydaniu! Tarka Spirelli mówi stop nudzie i pozwala ze startych oryginalnie warzyw stworzyć na talerzu małe dzieło sztuki. Tak przygotowane warzywa z pewnością zachęcą do jedzenia największego niejadka. Spirale 2x3 mm oraz 3,5 x 5 mm. Tarkę można myć w zmywarkach.

Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane przedmioty, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Gotowanie, pieczenie, przyprawianie – z pomocnymi akcesoriami Gefu to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni – dla genialnego smaku podawanych potraw!

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię