Termos obiadowy Aladdin Bistro, granatowy

10-10495-001 Aladdin Aladdin
108.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-10495-001
Wymiary

wymiary: 9,9 x 8,9 x 14 cm

Materiały

materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, silikon

Opis produktu

Termos obiadowy Aladdin Bistro, granatowy ma pojemność 400 ml, dlatego nadaje się do przeniesienia zupy albo dania głównego. Termos obiadowy Aladdin Bistro, granatowy ma specjalną, próżniową warstwę między dwiema stalowymi ściankami. Dzięki temu trzyma temperaturę dania nawet do 5,5 godziny.
Termos obiadowy Aladdin Bistro, granatowy jest dostępny w intensywnym, granatowym kolorze. Jego dno jest antypoślizgowe, co zapobiega przesunięciu termosu na powierzchni stołu czy biurka. Wygodny uchwyt umożliwia przenoszenie modelu, a silikonowa uszczelka zapewnia jego szczelność.
Termos obiadowy Aladdin Bistro, granatowy można myć w zmywarce. Produkt jest wolny od BPA, co pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię