Torba na zakupy Reisenthel, 25 l, navy

RDJ4005 Reisenthel Reisenthel
219.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RDJ4005
Wymiary
Szerokość 56 cm
Głębokość 24 cm
Wysokość 32 cm
Pojemność 25 l
Materiały
Przetworzone butelki PET, polipropylen

Opis produktu

Torba na zakupy Reisenthel 25 l navy została wykonana z 11 przetworzonych butelek PET.

Prosta torebka na zakupy od znanej marki Reisenthel ma 56 cm szerokości oraz 24 cm głębokości. Jest produktem z recyklingu - wykonano ją z 11 przetworzonych butelek plastikowych typu PET oraz polipropylenu. Torba nie tylko pomaga ograniczyć ilość zużywanych jednorazowych siatek i opakowań, ale sama jest przykładem na to, że produkty z recyklingu mogą być równie funkcjonalne, co estetyczne. 

Torba Reisenthel ma  cztery wewnętrzne komory, które ułatwiają organizację zakupów, a także kilka kieszonek wewnętrznych i jedną zewnętrzną. Posiada także dwa wygodne, długie uchwyty, dzięki czemu można ją nosić zarówno w dłoni, jak i na ramieniu. Została specjalnie zaprojektowana w taki sposób, aby w razie potrzeby można było ją szybko i wygodnie zwinąć, a następnie schować na przykład do kieszeni w kurtce, czy torebki. 

Pojemność aż 25 l sprawia, że torebka doskonale sprawdzi się przy codziennych zakupach oraz pozwoli wygodnie przenieść do domu najpotrzebniejsze artykuły. Została zaprojektowana w ten sposób, aby w razie potrzeby można było ją szybko i wygodnie złożyć.

Najważniejsze cechy:

  • wykonane z 11 przetworzonych butelek PET i polipropylenu
  • kolor navy
  • dwa długie wygodne uchwyty
  • można nosić w ręce lub zawiesić na ramieniu
  • konstrukcja ułatwiająca szybkie zwinięcie
  • szerokość 56 cm
  • głębokość 24 cm
  • pojemność 25 l

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię