Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag M pocket, twist blue

RLF4027 Reisenthel Reisenthel
139.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RLF4027
Wymiary

wymiary: 25,5 x 12 x 20 cm

Materiały

materiał: poliester z recyklingu, folia aluminiowa

Opis produktu

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag M pocket, twist blue spodoba się miłośnikom ekologii – warstwa zewnętrzna została wyprodukowana z poliestru, który aż w 50% pochodzi z butelek PET poddanych procesowi recyklingu. Warstwa wewnętrzna to pianka i folia aluminiowa z właściwościami termoizolacyjnymi, co pozwala na zachowanie odpowiedniej temperatury we wnętrzu torby.

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag M pocket, twist blue to świetny wybór zarówno na zakupy, jak i wycieczkę do lasu czy na plażę. Jeśli chcesz zabrać ze sobą większą ilość chłodzonych czy mrożonych produktów, torba będzie nieoceniona!

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag M pocket, twist blue to także dobry wybór, jeśli często musisz przewozić ze sobą gorące posiłki, a chcesz, by dotarły na miejsce w odpowiedniej temperaturze.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię