Wazon Kähler Tulle 10.5 cm, niebieski

695010 Kähler Kähler
178.00 PLN
178,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
695010
Wymiary
Ø9,5 cm, wysokość: 10,5 cm
Materiały
glina
Ograniczenia

Opis produktu

Wazon Kähler Tulle 10,5 cm niebieski został wykonany ze szkliwionej ceramiki ozdobionej ręcznie malowanym kobaltowym dekorem. Kulisty wzór efektownie koresponduje z pękatą formą wazonu. Ręcznie wykonane zdobienia sprawiają, że każdy wazon z tej serii jest unikalny.

 

Mały wazonik świetnie nadaje się do eksponowania niewielkich bukietów, pojedynczych kwiatów czy dekoracyjnych gałązek. Nawet jeśli akurat nie ma w nim świeżych kwiatów, będzie efektowną dekoracją wnętrza, zwłaszcza w towarzystwie innych wazonów z tej samej kolekcji.

 

Wazon Kähler Tulle 10,5 cm niebieski doskonale sprawdzi się w roli upominku. Z pewnością ucieszy entuzjastów świeżych kwiatów i efektownego designu oraz ręcznie zdobionych przedmiotów z „duszą”.

Kolekcja: Kähler Tulle

Zobacz kolekcję

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię