Wizytownik Acme JAZZ OU

CRD04BC Acme Acme
104.30 PLN

Special Price 104,30 zł

Normalna cena: 149,00 zł

Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CRD04BC
Wymiary
6 x 9,5 cm
Materiały
Stal, emalia pokryta lakierem

Opis produktu

Produkt z działu Outlet. Egzemplarz posiada zarysowany spód oraz nadruk.

Siła wyrazu to kolor liter zanurzony w intensywnej, głębokiej czerni! Ten wyraźny wizytownik, który przyciąga uwagę klientów to dzieło Roda Dyer’a, artysty wielokrotnie nagradzanego za projektowanie i skuteczną reklamę. Jego symbole i wzory rozpoznawane są na całym świecie, m.in w takich markach jak Disney Channel, Entertainment Tonight, Paramount Pictures, Twentieth Century Fox, Niebo czy MCA.
Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Wraz z piórem tej samej kolekcji stanowi doskonały pomysł na prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę.

Acme – wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

Kolekcja: Acme Jazz

Zobacz kolekcję

Marka

Niewielkie studio ACME wytwarza doskonałej jakości przedmioty osobistego użytku dekorowane ręką najlepszych światowych architektów, projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów. Pióro Ettore Sottsass'a, wizytownik z charakterystyczną mozaiką Antonio Gaudi'ego, portfel Karim'a Rashida - te i inne przedmioty znalazły uznanie klientów na całym świecie. Wizytowniki, pióra i spinki ACME można podziwiać w najlepszych muzeach design'u, albo po prostu mieć je przy sobie na codzień. Zapakowane w eleganckie pudełka świetnie nadają się na prezent, a zakupy w sklepie Czerwona Maszyna z przeznaczeniem na prezent cieszą się nie słabnącym powodzeniem.

Projektant

Rod Dyer – grafik i projektant, bardzo mocno związany z przemysłem rozrywkowym. Swoją karierę rozpoczął w rodzinnym kraju (RPA), a następnie przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował dla wielu agencji reklamowych oraz znanych wytwórni muzycznych m.in. Capitol Records. Dyer jest właścicielem firmy Rod Dyer Design, która zajmuje się projektowaniem plakatów filmowych, okładek płyt, logotypów oraz fotografią. Współpracował także ze znaną marką Acme, dla której zaprojektował serię wiecznych piór, długopisów oraz wizytowników. Projektował m.in. dla wytwórni filmowej Paramount Pictures.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię