Wózek pomocniczy House Doctor Roll, 85 cm, Grey

Pj0121 House Doctor House Doctor
696.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Pj0121
Wymiary
Długość 42 cm
Szerokość 38 cm
Wysokość 85 cm
Materiały
Stal

Opis produktu

Wózek pomocniczy House Doctor Roll 85 cm w kolorze grey ma trzy pojemne blaty i nowoczesny wygląd.

Wózek do przechowywania o wymiarach 42 x 38 x 85 cm został wykonany w całości z wytrzymałej i solidnej stali z warstwą matowego szarego lakieru. Jest to kompaktowy mebel o dużym potencjale.

Roll ma trzy pojemne blaty, każdy o szerokości 38 cm i długości 42 cm. Wszystkie blaty mają podniesioną linię krawędzi, dzięki czemu za pomocą wózka można wygodnie przenosić nawet delikatne i wrażliwe przedmioty takie jak szklane naczynia czy ceramiczne doniczki z kwiatami. Dzięki czterem kółkom Roll może zmieniać położenie w zależności od aktualnej potrzeby.

Wózka House Doctor Roll można używać jako kompaktowego transportera, stolika nocnego lub kawowego, albo nawet jako mobilnego stojaka na doniczki z roślinami, dzięki czemu można na bieżąco reagować na zmiany światła w pomieszczeniu. 

Cechy produktu:

  • wózek pomocniczy o wymiarach 42 x 38 x 85 cm
  • wykonany w całości ze stali z warstwą matowego szarego lakieru
  • 3 pojemne blaty o podniesionej linii krawędzi
  • wygodny do przenoszenia wyjątkowo delikatnych przedmiotów typu szkło czy ceramika
  • ciekawy mebel do domu albo lokalu użytkowego

Marka

House Doctor to duńska marka, która od początku została stworzona, by inspirować i pomagać w urządzaniu przestrzeni dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Meble, oświetlenie i dodatki łączą sobie trzy najważniejsze cechy - równowagę, autentyczność oraz prostotę. Estetyka wyposażenia wnętrz House Doctor jest utrzymana w duchu skandynawskiego minimalizmu z nutą inspiracji z różnych części świata. W ofercie przeważają produkty wykonane z naturalnego kamienia, metalu, drewna i szkła.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię