Zawieszka świąteczna Stelton Tangle kula 7#216; 17 cm

10208 Stelton Stelton
202.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10208
Wymiary
Średnica: 17 cm
głębokość: 5 cm.
Waga: 156g.
Materiały
Mosiądz.

Opis produktu

Złota zawieszka świąteczna Stelton Tangle w kształcie kuli (17 cm) zaprojektowana przez duński duet Dalsgaard & Halskov wprowadzi świąteczny nastrój w Twoim domu. Zawieszka zachwyca oryginalną formą i prostymi liniami. Duża kula jest zrobiona z subtelnych złotych pręcików, co nadaje jej niezwykłej lekkości.
W kolekcji Tangle znajdują się także figurki ozdobne w kształcie choinki, zawieszki na choinkę, kosz na owoce oraz wazon, które będą idealnie ze sobą współgrać.
Marka Stelton od ponad 40 lat z powodzeniem łączy przyszłość i teraźniejszość. Jej projekty zaskakują innowacyjnością i funkcjonalnością.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię