Zestaw narzędzi kuchennych na stojaku Bugatti Acqua

22-160 Casa Bugatti Casa Bugatti
729.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
22-160
Wymiary
15 x 15 x 38 cm
Materiały
Stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Nowoczesny zestaw narzędzi kuchennych na stojaku Casa Bugatti Acqua, będący idealnym prezentem dla ludzi, których cechuje pasja do gotowania i zamiłowanie do sztuki użytkowej. Na eleganckim stojaku ze szlachetnej stali o cienkiej, kwadratowej podstawie powieszono pięć podstawowych narzędzi niezbędnych do przygotowywania posiłków każdego dnia. W zestawie znajduje się chochla, szpatuła, duża łyżka, duży widelec i łyżka-sitko – wszystkie wykonane ze szlachetnej stali z lekko obłymi, praktycznymi uchwytami i idealnym poziomem kuchennej ergonomii. Produkty kolekcji Casa Bugatti Acqua cechuje niezwykła trwałość, wysoki poziom nowoczesnego estetyzmu i doskonała funkcjonalność.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię