Zestaw porcelany grillowej 2 el. Kahla BBQ Five Senses 37 cm

39A271O90039C Kahla Kahla
203.20 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
39A271O90039C
Wymiary
37 x 26 cm
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Wspaniały zestaw porcelany grillowej Kahla BBQ Five Senses przeznaczony głównie do podawania na nim bardzo długich, grillowanych szaszłyków oraz szparagów. Odpowiednia długość każdego półmiska (aż 37 cm) sprawia, że swobodnie mieszczą się w nich dłuższe potrawy szykowane podczas barbeque. Jeden z brzegów każdego naczynia został uformowany w kształt dzióbka, co pozwala wygodnie zlewać z niego nadmiar tłuszczu, lub umieszczony w środku sos.
Kahla BBQ- czysta przyjemność jedzenia na świeżym powietrzu! Elegancja i wygoda w sięganiu po posiłki wydawane poza domem.

Kolekcja: Kahla BBQ

Zobacz kolekcję

Marka

Fabryka Kahla od ponad 160 lat wytwarza porcelanowe cuda w niemieckiej Turyngii. Porcelana dla zmysłów - takim hasłem dziś charakteryzuje swoje produkty. Bogata oferta zróżnicowanych linii sprawia że klienci z całego świata znajdują w niej przedmioty idealnie dopasowane do swojego stylu. Świetności form towarzyszy rzadko spotykana jakość wykonania i użycie najlepszych innowacyjnych technologii. Kahla produkuje wyłącznie w Niemczech i zwraca baczną uwagę na aspekty ekologiczne.

Sklep Czerwona Maszyna prowadzi wyprzedaż stanów magazynowych marki - zapraszamy do zakupu pełnowartościowych produktów w atrakcyjnych cench!

Projektant

Barbara Schmidt pecjalizuje się w projektowaniu porcelany. Jej prace charakteryzują się minimalistycznymi formami oraz bardzo subtelnym wykończeniem. Najczęściej sięga po jasną, stonowaną kolorystykę. Od 1991 r. współpracuje z marką Kahla, tworząc przedmioty, który zyskują miano ponadczasowych. Jej zdaniem dobry produkt wymaga zaangażowania w jego realizację oraz skupienia się na oczekiwaniach potencjalnego klienta. Schmidt inspiruje się skandynawskim stylem, japońską tradycją rzemieślniczą oraz swoimi własnymi obserwacjami. Bada zwyczaje i nawyki żywieniowe, aby w pełni zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Stenia 27.03.2018
Wielofunkcyjny zestaw, którego często używam. Latem głębokie naczynie służy do marynowania szaszłyków, a góra do ich podawania na stół. Wiosną zapiekam w nim szparagi, a jesienią i zimą lazanię. Taca w funkcji przykrywki "dolega" do naczynia, także można całe naczynie włożyć do lodówki. Polecam!