2 Szklanki Rosendahl Grand Cru Nouveau, smoke

25403 Rosendahl Rosendahl
131.00 PLN
131,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
25403
Wymiary
11,5 x śr.9 cm, pojemność: 0.36 l
Materiały
Szkło
Zastosowanie
Można myć w temperaturze max 55 stopni.

Opis produktu

2 szklanki Rosendahl Grand Cru Nouveau, smoke to rozwiązanie idealne do każdego stylowego wnętrza. 2 szklanki Rosendahl Grand Cru Nouveau, smoke mają charakterystyczne żłobkowania i rozszerzający się ku górze kształt. Idealnie nadają się do wszystkich zimnych napojów czy drinków.

2 szklanki Rosendahl Grand Cru Nouveau, smoke to zestaw z ręcznie dmuchanego szkła w ciemnoszarym, dymnym kolorze. Każda ze szklanek ma wysokość 11,50 cm i pojemności 360 ml. Wzór sprawia, że bardzo dobrze leżą w dłoni i się nie ślizgają, nawet oszronione od zimnego napoju.

Dostępne w zestawie 2 szklanki Rosendahl Grand Cru Nouveau, smoke to świetne uzupełnienie zastawy w każdym nowoczesnym wystroju domu. Możesz wystawić je na przykład w ozdobnej witrynie albo zaproponować w niej drinki swoim gościom.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię